عمار یاسر

اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای

سه شنبه 31 فروردین 1389

:: هو العلیم 


سلام دوستان
را كه پیامك های جالبیه و تو وبلاگ دوست و استاد عزیزم است رو براتون میزارم خوب استفاده كنید.


اللهم عجل لولیك الفرج 

 • نظرات() 
 • سه شنبه 31 فروردین 1389

  :: هو العلیم   بیان \"این عمار\" یادآور وقایعی تاریخی است. آنجا که علی(ع) با نام بردن از عمار

  یاسر، ابن تیهان و ذوالشهادتین از کم کاری خواص گلایه کرد.

  در ادامه مطلب آخرین خطبه امام علی (ع) را گذاشته ام تا عزیزان با خواندن و مقایسه آن بتوانند به تعدادی از سولات خود جواب دهند ....

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • شنبه 28 فروردین 1389

  :: هو العلیم  اللهم عجل لولیك الفرج

  مقاله ای بسیار مهم از استاد خادم الامام(عج) در رابطه با شناخت اصلی ترین دشمن امام زمان (عج) در هنگام ظهور ایشان در سه بخش می باشد .

  انشاء الله از سربازای امام هنگام ظهورشون باشیم .

 • نظرات() 
 • شنبه 28 فروردین 1389

  هو القادر


  http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1389/1389012810101d1ce.jpg


 • نظرات() 
 • جمعه 27 فروردین 1389

  سلام دوستان

  اللهم عجل لولیك الفرج

  یه مطلبی رو در مورد فتنه های قبل از ظهور امام زمان عج براتون لینك گذاشتم تا استفاده كنید .


  ان شاء الله زنده باشیم و اون روز بزرگ رو ببینیم البته در ركاب امام 

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 26 فروردین 1389

  :: آگاهى امام(علیه السلام)

  إِنّا یُحیطُ عِلْمُنا بِأَنْبائِكُمْ، وَ لا یَعْزُبُ عَنّا شَىْءٌ مِنْ أَخْبارِكُمْ:

  علم و دانش ما به خبرهاى شما احاطه دارد و چیزى از اخبار شما بر ما پوشیده نمى‌ماند.

  :: دعاى فراوان

  أَكْثِرُو الدُّعاءَ بِتَعْجیلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُمْ:

  براى تعجیل فَرَج زیاد دعا كنید، زیرا همین دعا كردن، فَرَج و گشایش شماست.

  :: سؤال نامطلوب

  فَأَغْلِقُوا أَبْوابَ السُّؤالِ عَمّا لا یَعْنیكُمْ:

  درهاى سؤال را از آنچه كه مطلوب شما نیست ببندید.

  :: آخرین اوصیا

  أَنَا خاتَمُ الأَوْصِیاءِ وَ بى یَدْفَعُ اللّهُ الْبَلاءَ عَنْ أَهْلى وَ شیعَتى:

  من آخرین نفر از اوصیا هستم، خداوند به وسیله من بلا را از خانواده و شیعیانم برطرف مى‌گرداند.

  :: حجّت خدا در زمین

  إَنَّ الاَْرْضَ لا تَخْلُوا مِنْ حُجَّة إِمّا ظاهِرًا وَ إِمّا مَغْمُورًا:

  زمین خالى از حجّت خدا نیست، یا آشكار است و یا نهان.

  :: علمدار هدایت در هر زمان

  كُلَّما غابَ عَلَمٌ بَدا عَلَمٌ، وَ إِذا أَفَلَ نَجْمٌ طَلَعَ نَجْمٌ.»:

  هرگاه عَلَم و نشانه‌اى پنهان شود، عَلَم دیگرى آشكارگردد، و هر زمان كه ستاره‌اى افول كند، ستاره‌اى دیگر طلوع نماید.

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 26 فروردین 1389

  یك روزنامه صهیونیستی در معرفی برخی از پولدارترین یهودیان جهان، به موسس شبكه اجتماعی فیس‌بوك، مالك باشگاه چلسی و شهردار نیویورك اشاره كرد.

  روزنامه صهیونیستی "ماركر " در خبری برخی از پولدارترین یهودیان جهان را معرفی كرد. از جمله یهودیان پولدار می‌توان به "مارك زوكربرگ " موسس فیس‌بوك، "رومن آبرامویچ " رئیس روسی باشگاه چلسی انگلیس، "مایكل بلومبرگ " شهردار نیویورك و "شلدون ادلسون " كه به تجارت می‌پردازد، اشاره كرد.

  بیشتر یهودیان ثروتمندی كه در لیست روزنامه ماركر قرار دارند، با رژیم صهیونیستی رابطه اقتصادی دارند.

  پولدارترین یهودی جهان "لارنس الیسون " است كه موسس شركت كامپیوتری "اوراكل " است و ثروت خالص وی حدود 28 میلیارد دلار برآورد شده است.

  بلومبرگ كه موسس سرویس خبری بلومبرگ است نیز به عنوان پولدارترین یهودی در صنعت رسانه به شمار می‌آید كه ثروت وی حدود 18 میلیارد دلار برآورد شده است.

  "اسحاق پرلموتر " رئیس شركت نشر "مارول " كه در زمینه انتشار كتاب‌های طنز فعالیت می‌كند نیز با 1،6 میلیارد دلار در بین ثروتمندان یهودی قرار دارد.

  در بخش فناروی پس از لارنس الیسون، زوكربرگ پدیدآورنده فیس‌بوك پولدارترین یهودی است البته وی با 4 میلیارد دلار به عنوان جوانترین یهودی پولدار نیز به شمار می‌آید.


  آبرامویچ كه مالك باشگاه چلسی بوده و در زمینه انرژی نیز فعالیت می‌كند با 11،2 میلیارد دلار به عنوان پولدارترین یهودی به شمار می‌آید. پس از وی، "ویكتور ویكلبرگ " مالك شركت "رنووا گروپ " با 6،4 میلیارد دلار در مكان بعدی قرار دارد.

 • نظرات() 
 • بهجت عارفان

  پنجشنبه 26 فروردین 1389

  :: حیات اولیای خدا

  « روزی آقا فرمود: جنازه یکی از مردان پاک را ( به نظرم فرمودند: گیلانی بود.) به نجف می بردند، یک نفر قرآن خوان هم اجاره کرده بودند که تا مقصد همراه جنازه برود و قرآن بخواند، شبی از شبها همه از خستگی به خواب می روند و قاری مشغول خواندن سوره مبارکه «یس» می شود و هنگام قرائت آیه کریمه ( ألم أعهد إلیکم یا بن آدم ) لفظ «اعهد» را آنطور که باید ادا نمی کند و چند بار آن را تکرار می کند، ناگهان از داخل تابوت می شنود که آن مرد خدا دو یا سه بار با بیانی شیرین و با تجوید درست و قرائت این کلمه را ادا می کند. رعشه بر بدن مرد قاری می افتد که آدم مرده آن هم چند روز از فوتش گذشته چگونه شنید که من در اداء آیه کریمه مانده ام و با بهترین طریق قرائت و تجوید آن را به من یاد می دهد. روحش شاد! »

  حجة السلام والمسلمین آقای تهرانی یکی از شاگردان آقا جریان فوق را به صورت ذیل نگاشته است:

  « آن گونه که یاد دارم حضرت استاد این قضیه را مکرر به این صورت نقل می کردند، که جنازه یکی از بزرگان را به نجف می بردند، یکی از همراهان می گوید: در بین راه به منزل رسیدیم، و جنازه را در کاروانسرای کثیفی گذاشتند، من دیدم که آنجا مناسب جنازه آن آقا نیست و شاید بی احترامی به او محسوب شود، لذا جنازه را از آنجا به جای دیگر انتقال دادم، و بالای سر جنازه نشستم و مشغول شدم به قرائت قرآن و سوره «یس» به آیه « ألم أعهد» که رسیدم، چون عرب نیستم و بین «همزه» و «عین» خوب تمیز نمی دهم آن کلمه را تند خواندم، ناگهان شنیدم که جنازه دوبار با صدای بلند آن کلمه را با عربیت و تمییز بین «همزه» و «عین» ادا نمود.

  و نیز آقای قدس می گوید:

  « روزی آقا فرمودند:« در زمان قاجار آقایی در یکی از مدارس علمیه تهران حجره داشت و معروف بود به کرامت داشتن، ولی مقید بود چیزی از او ظهور و بروز نکند، در میان طلاب زمزمه می افتد که آقا موت ارادی دارد( یعنی هر وقت بخواهد، می تواند اختیاراً قالب تهی کند، ) روزی عده ای جمع شدند و خدمت آقا رسیدند و گفتند: آقا، ما امروز آمده ایم تا از شما کرامتی ببینیم و هر چه عذر آورد قبول نکردند، ناچار راضی شد ( خوب یادم نیست که تعهد گرفت که تا زنده ام به کسی اظهار نکنید، یا نگرفت ) و فرمود: من می خوابم، شما مرا صدا نزنید و کاری به من نداشته باشید.

  رو به قبله خوابید و شهادتین را گفت و آنها دیدند که آقا مُرد. وی را این رو آن رو کردند و دیدند که واقعاً مرده است، برای اطمینان چند جای زیر پای آقا را با کبریت سوزاندند و دیدند که واقعاً جان داده است.
  پس از مدتی آقا نفسی کشید و نشست. همین که نشست فرمود: به شما نگفتم با من کاری نداشته باشید، چرا مرا از راه رفتن باز می داشتید؟ »

  :: زیارت واقعی

  « روزی آقا فرمودند: در منطقه جاسب قم گروهی از کشاورزان در زمان گذشته با شتر و قاطر به زیارت حضرت ثامن الحجج علیهم السلام مشرف می شوند و هنگام مراجعت و وارد شدن در محدوده جاسب پیرمردی از اهل محل را می بیند که در گرمای روز کوله باری از علف به دوش کشیده و با مشقت بسیار به خانه می رود، مسافرین مشهد مقدس که او را می بینند زبان به شماتت و سرزنش می گشایند که: پیرمرد، زحمت دنیا را ول کن نیستی، آخر بیا تو هم لااقل یک بار به مشهد مقدس سفر کن. و این سخن را تکرار و او را بسیار توبیخ می کنند.
  پیرمرد خسته و پاک دل زبان می گشاید و می گوید: شما که به زیارت آقا رفتید و به آقا سلام دادید، جواب گرفتید یا نه؟ می گویند: پیرمرد، این چه حرفی است که می زنی مگر آقا زنده است سلام ما را جواب بدهد؟!
  پیرمرد می گوید: عزیزان، امام که زنده و مرده ندارد، ما را می بیند و سخنان ما را می شنود، زیارت که یک طرفه نمی شود.

  آنان می گویند: آیا تو این عُرضه را داری؟ وی می گوید: آری، و از همان جا رو به سمت مشهد مقدس می کند و می گوید:« ألسلام علیک یا امام هشتم » و همه با کمال صراحت می شنوند که به آن پیرمرد به نام خطاب می شود که: علیکم السلام آقای فلانی »
  و بدین ترتیب زائرین همگی خجالت کشیده و پشیمان می شوند که چرا سبب دلشکستگی این مرد نورانی شدند. »

  :: ثبات قدم در دیانت

  « روزی آقا در ارتباط با ثبات قدم در دیانت و استمرار پرهیزکاری و تقوا فرمودند: یکی از علمای بزرگ و اهل معنی شخصی را در صحن مبارک حضرت امیر علیه السلام دید که از نهایت تواضع و ادب و ذلت در برابر مقام شامخ ولایت مولی الموحدین ایستاده و چنان سر به زیر و افتاده و خاضع بود که گویی با سر راه می رود. آن عالم عابد ربانی پیش آن مرد شریف و بزرگوار که عمرش از هفتاد به بالا بود رفت و از وضع حال و کیفیت زندگی او جویا شد. آن مرد شریف فرمود: از زمانی که پا به تکلیف گذاشتم تاکنون از روی عمد و دانسته گناه نکرده ام. البته آن طور مواظبت و دقت و مراقبت این گونه نتیجه را دارد. »

 • نظرات() 
 • چهارشنبه 25 فروردین 1389

  در حال حاضر تنها شش کمپانی رسانه‌ای وجود دارد که تمامی آن‌ها اخبار خود را از دو خبرگزاری رویترز و آسوشیتدپرس تامین می‌کنند که هر دو آنها نیز تحت مالکیت خانواده یهودی و مشهور "روچیلد" قرار دارند.


  به گزارش شبکه ایران، پایگاه خبری "رنس" طی گزارشی با عنوان "چیرگی رسانه‌های صهیونیستی" به بررسی نفوذ محافل صهیونیستی بر رسانه‌های غالب جهانی پرداخته است.

  این گزارش با بیان این که طی دهه‌های پیش، بیش از 88 کمپانی رسانه‌ای وجود داشته است، می‌نویسد: امروز تنها شش کمپانی رسانه‌ای وجود دارد که تمامی آن‌ها اخبار خود را از خبرگزاری "رویترز" و "آسوشیتدپرس" تامین می‌کنند. این در حالی است که در عرض 20 سال اخیر سهام آسوشیتدپرس از سوی رویترز خریداری شده است و خبرگزاری رویترز نیز از سال 1851 تحت مالکیت خاندان یهودی و مشهور "روچیلد" است.


  گزارش رنس در ادامه به انتشار اطلاعات جمع‌آوری شده در رابطه با رسانه‌های غالب جهانی و ارتباط آن‌ها با شرکت‌ها و محافل صهیونیستی پرداخته است:

  شرکت "جنرال الکتریک"


  این شرکت در انتخابات سال 2000 میلادی، 1.1 میلیون دلار به ستاد تبلیغاتی جورج بوش کمک کرد.

  شبکه‌های تلویزیونی تحت مالکیت جنرال الکتریک عبارتند از:

  - شبکه "ان‌بی‌سی": شامل 13 ایستگاه تلویزیونی است و 28 درصد از خانواده‌های آمریکایی را پوشش می‌دهد.

  - شبکه‌های تجاری "سی‌ان‌بی‌سی"

  - شبکه‌های خبری 24 ساعته اینترنتی و کابلی "MSNBC" که تحت مالکیت مشترک "مایکروسافت" و ان‌بی‌سی قرار دارد.

  - شبکه "Court TV" که جنرال الکتریک با شرکت "تایم وارنر" در مالکیت آن سهیم است.

  - شبکه "براوو" که 50 درصد از آن تحت مالکیت جنرال الکتریک است.

  - شبکه "A&D" که 25 درصد از آن تحت مالکیت جنرال الکتریک است.

  - شبکه "هیستوری چنل" که 25 درصد از آن تحت مالکیت جنرال الکتریک است.

  لازم به ذکر است که شرکت مایکروسافت که در مالکیت شبکه‌های خبری "ام‌اس‌ان‌بی‌سی" سهیم است، نیز در انتخابات سال 2000 میلادی، 2.4 میلیون دلار به ستاد انتخاباتی جورج بوش کمک کرده بود.

  جنرال الکتریک دارایی‌های دیگری همچون "کانسیومر الکترونیکز" نیز دارد که در زمینه تولید توربین‌های رآکتورهای هسته‌ای، تولید ادوات نظامی، تولید سیستم‌های حمل و نقل و ... فعالیت می‌کنند.

  کمپانی‌های "دیزنی"، "ای‌بی‌سی" و "سی‌ای‌پی"


  این کمپانی‌ها در انتخابات سال 2000 میلادی، 640 هزار دلار به ستاد انتخاباتی جورج بوش کمک کردند.

  اما شبکه‌های تلویزیونی تحت مالیکت این گروه:

  - شبکه "ای‌بی‌سی": شامل 10 ایستگاه تلویزیونی که 24 درصد از خانواده‌های آمریکایی را در بر می‌گیرد.

  - شبکه‌های "ASPN"، "Lifetime Television"، "دیزنی چنل"، "دیزنی تلویژن"، "TouchStone Television"

  از دیگر رسانه‌های تحت اختیار این گروه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  - شرکت‌های سینمایی: "Miramax" و "TouchStone Pictures".

  - نشریات: "Jane"، "Los Angeles Magazine"، "W" و "Discover".

  - سه شرکت تولید موسیقی و 11 روزنامه برجسته محلی.

  - انتشارات "Hyperion book publishers".

  - موتور جستجوی اینترنتی "اینفوسیک".

  گروه دیزنی، ای‌بی‌سی و ای‌اس‌پی همچنین در بخش‌های گاز و نفت نیز سهام‌های عمده‌ای را در اختیار دارد.

  کمپانی‌های بین‌المللی "وستینگ‌هاوس" و "سی‌بی‌اس"

  شرکت "وستینگ‌هاوس الکتریک" بخشی از گروه تجاری ابزار هسته‌ای بریتانیا است که رییس هیئت مدیره آن نیز کسی نیست جز " فرانک کارلوچی" وزیر دفاع آمریکا در دوران ریاست جمهوری جیمی کارتر و رونالد ریگان؛ وی همچنین عضو بنیاد "پروژه قرن نوین آمریکا" است و پیش از نیز رییس هیئت مدیره "شورای سیاست خاورمیانه‌ای" آمریکا بوده است.

  شبکه‌های تلویزیونی تحت مالکیت وستینگ‌هاوس و سی‌بی‌اس عبارتند از:

  - شبکه سی‌بی‌اس: شامل 14 ایستگاه تلویزیونی و دارای بیش از 200 شبکه همکار در ایالات متحده آمریکا؛

  - شبکه‌های تلویزیونی "Country Music Television"، "The Nashville Network" و دو شبکه ورزشی

  - گروه ارتباطات ماهواره‌ای "W"

  کمپانی وستینگ‌هاوس همچنین شرکت‌های دیگری را نیز تحت مالکیت دارد که اکثر آن‌ها در زمینه صنعت برق هسته‌ای فعالیت می‌کنند.

  کمپانی بین‌المللی "ویاکام اینترنشنال"

  شبکه‌های تلویزیونی تحت مالیکت این کمپانی عبارتند از:

  - شرکت سینمایی "Paramount Television"، "Spelling Television"، "ام‌تی‌وی"، "VH-1"، "شو تایم"، "Movie Channel"، "یوپی‌ان"، "Nickelodeon"، فلیکس"، "کمدی سنترال"، "Sundance Channel"

  همچنین این کمپانی مالیکت 20 ایستگاه تلویزیونی تجاری را در آمریکا بر عهده دارد.

  اما دیگر رسانه‌های تحت مالیکت ویاکام اینترنشنال عبارتند از:

  - "پارامونت پیکچرز"، "Paramount Home Video"، "Blockbuster Video"، "Paramount Parks" و انتشارات "Simon & Schuster"

  کمپانی "TIME-WARNER TBS  AOL"

  این کمپانی در انتخابات سال 2000 میلادی،‌1.6 میلیون دلار به ستاد انتخاباتی جورج بوش کمک مالی کرده بود.

  لازم به ذکر است که شرکت "امریکا آنلاین" (AOL) مالکیت "تایم وارنر" را در اختیار گرفته است.

  اما تعدادی از شبکه‌های تلویزیونی تحت مالیکت این کمپانی عبارتند از:

  - شبکه "سی‌ان‌ان"، " HBO"، "Cinemax"، "Warner Brothers Television"، " سگا چنل"، "تی‌ان‌تی" و ...

  این کمپانی همچنین با داشتن حدود 13 میلیون مشترک به عنوان بزرگترین دارنده سیستم‌های کابلی در آمریکا شناخته می‌شود.
  این کمپانی رسانه‌های بسیار زیادی را در اختیار دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت‌های سینمایی "نیولاین سینما"، "Warner Home Video"، "هانا- باربارا"، شرکت‌های تولید موسیقی همچون "وارنر براس"، "ساب پاپ" (بزرگترین شرکت موسیقی جهان) و 33 نشریه مختلف همچون "تایم" اشاره کرد.


  کمپانی "نیوز کورپوریشن ال‌تی‌دی" و "فاکس نیتورکز"

  شبکه‌های تلویزیونی تحت مالیکت این گروه:

  - "Fox Television" که شامل 22 ایستگاه تلویزیونی است و 50 درصد از خانواده‌های آمریکایی را پوشش می‌دهد.

  - شبکه "گلف چنل".

  این کمپانی نیز رسانه‌های مختلفی را در اختیار دارد که در ادامه به بخشی از آن‌ها اشاره می‌شود:

  - 132 روزنامه که تنها 113 عدد از آن‌ها در اتریش به چاپ می‌رسند. از جمله نشریات تحت اختیار این کمپانی می‌توان به "نیویورک پست" و "لاندن تایمز" اشاره کرد.

  - 25 مجله که مجله "ویکلی استاندارد" نیز از جمله آن‌ها است.

  این کمپانی نیز دارایی‌های گوناگونی همچون خطوط هوایی "انست" در نیوزیلند و استرالیا، را در مالکیت دارد.

 • نظرات() 
 • دوشنبه 23 فروردین 1389

  هر سال دنبال بهانه ای می گرد یم تا گرد هم جمع شو یم و خاطراتی را مرور کنیم خاطراتی از جنس نور و از لطافت باران.
  یادواره شهدا بهانه خو بی است برای تجدید خاطره با یارانمان همان ها که با رفتنشان حیات مادی و معنوی را برایمان به ارمغان آوردند . به این بهانه گرد هم جمع می شویم و از یارانمان روایت می کنیم . اما چیزی گلو یم را می فشارد ، همانند عقده ای در گلو ، چیزی شبیه دلتنگی . دلتنگی ام به این خاطر است که در لابه لای این جمع چیزی را گم کرده ایم .

  یادش بخیر یادواره هایی که رنگ و بوی خاک داشت . مانند رنگ لباس هایی که شهادت آنها را بو ییدنی کرد . یادواره هایی که در آن تجملات حرف اول را نمی زند . تجملاتی که از قماش حفاظت های فیزیکی تا دستمزد های میلیونی مجریان بر جسته و حفاطت برای اینکه شخصیتی از طفیلی خون شهدا به درجه ای رسیده در جلسه شرکت کند که در آن دست به روی پدر شهیدی دراز کرده اند .

  آخر این مسائل کجا و آرمان شهدا کجا ؟

  مگر آرمان شهدا چیزی جز عزت اجتماعی و رفتارهای علوی نبوده است ؟

  آخر در همین شهری که در آن یادواره های پر زرق و برق برای مدتی کو تاه برگزار می شود ، انسان هایی زندگی می کنند که رنگ سرخ صورتشان حاکی از سیلی هایی است که ارمغان عزت و آبروست . آخر مگر یاد شهدا را می توان با ترازوی مادیات خرید ؟

  برایمان نقل کرده اند که روزگاری در میانمان انسان هایی زیسته اند که همه جا صحبت از صفا و سادگیشان زینت خاطره هاست ، آنهایی که برای آرمانشان جنگیدند تا آیندگان بتوانند برای خود هدف و آرمانی داشته باشند و در آن مسیر به تکامل برسند .و آیا هدف آنها چیزی جز زنده نگهداشتن  یاد خدا و نام او بوده است .

  همانطور که پیر و مراد آنها فرمود : " انقلاب ما انفجار نور بود "

  همانطور که بعد از دفاع مقدس در سراسر عالم انگیزه های مبارزه با ظلم و استکبار ستیز ی در همه ابعاد به 

  عرصه ظهور و جهاد در راه خدا تبدیل شد که این از دستاوردهای خون مطهر شهداست که به آن افتخار می کنیم .

  پس بیاییم در این جمع از نا گفتنی هایی بگوییم که دغدغه آنها بوده است .

  از آرمانی بگو ییم که در این زمانه تجملات او را کم رنگ نموده است و از کسانی روایت کنیم که در لا به لای زندگی روز مره مان به فراموشی سپرده می شو ند .

 • نظرات() 
  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  صفحه شخصی علمدارکوچولوی آقا - گودرزی

  Powered by WebGozar


  آخرین پست ها


  نویسندگان


  نظرسنجی

  • كدوم یكی از گزینه های زیر رو برا خوشحالی امام زمان عج دوست داری انجام بدی؟؟  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  اَبر برچسبها


  ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو