شیطان پرستی درکشور ما از طریق محافل مختلفی نظیر موسیقی های سبک جدید، جادو ، مُد و محصولات سینمایی هالیوودی وارد شده است .

چت روم ها :

یکی از اصلی ترین حوزه های فعالیت شیطان پرستان برای جذب عضو است . فرشاد ملقب به " فرشاد عقرب " یکی از جوانان پیرو فرقه منحرف سانتیسم است . او می گوید در چت روم ها با دختران آشنا می شدم و پس از فریب دادن آنها و فرارشان از خانه آنها را عضو گروه می کردم و به بی بند وباری عادت می دادم .

شاهین که نامش را به "خفاش تاریکی " تغییر داده است می گویددر چت روم ها با آتنا عقرب آشنا شدم و به وسیله او به پارتی های شبانه دعوت شدم که در آنجا انواع و اقسام مشروبات الکلی وقرص های روانگردان وجود داشت که همهاز آنها استفاده می کردند وروابط نیز کاملاً آزاد بود .همچنین یکی از سنت های جاری در فرقه سانتیسم خوردن خون یکی از اعضاء خانواده است .

افراد مستعد عضویت در این فرقه منحرف :

دکتر امان الله قرایی مقدم جامعه شناس در رابطه با اعضاء این فرقه می گوید : آنها به هیچ چیز اعتقاد ندارند و در آنها اعمال بی بند و باری اخلاقی وجود دارد و مقلد شیطان هستند . این جامعه شناس می گوید جوانانی که باورها و اعتقادات مذهبی خانواده های آنها کم رنگ است استعداد بیشتری برای عضویت در این گروه ها دارند . وی اذعان کرد که والدین این جوانان سلامت یک فرد عادی را ندارند و بی بند و باری و عدم پایبندی به مسایل دینی و عرفی از ویژگی های این جوانان و خانواده های آنها است .

رابطه هالیوود ، شیطان پرستی و صهیونیست :

در بخش عمده ای از فیلم های هالیوودی که سرمایه گزاران و سیاست گزاران آنها صهیونیست ها هستند کلیه نمادهای شیطان پرستی دیده می شود مانند " هری پاتر ، ارباب حلقه ها ، افسانه مرلین و ... " از طرف دیگر بنیانگزار فرقه شیطان پرستی یک یهودی به نام " آنتوان لاوی " است که برای اولین بار کلیسای شیطان را تاسیس کرد .

موسیقی راه نفوذ شیطان گرایی در ایران :

یکی از راههای موثر ترویج این فرقه ، موسیقی است که از مهمترین سبک های آن " موسیقی راک ، جاز ، بلک متال و رپ " می باشد .بسیاری از خوانندگان و نوازندگان آنها شیطان پرست هستند . دکتر شاهین فراست که استاد موسیقی است عنوان می کند این نوع از موسیقی اصالت فرهنگی ندارد و چون روی ریتم های تند و یکنواخت دور می زند سبب ایجاد خشونت می شود در حالیکه موسیقی ایرانی دارای ردیف های عرفانی است و باعث تعالی فکر انسان می شود ولی به علت کم بودن موسیقی خوب ایرانی گرایش به موسیقی های غربی و مضر زیاد است .