:: هو المنتقمپس از آنكه تعدادی از راهپیمایان و نمازگزاران جمعه شیراز  در اعتراض به علی‌محمد دستغیب كه طی شب‌های گذشته در جلسه درس اخلاق خود اهانت‌هایی به مقامات عالی نظام كرده و اظهاراتش مورد استقبال و پوشش زنده رادیو فردا قرار گرفته بود، راهی مسجد محل اقامه نماز او شدند، تا اعتراض خود را بیان كنند.

راهپیمایان پس از آنكه در مقابل مسجد قبا (آتشی‌ها)ی شیراز تجمع و اظهارات اخیر علی‌محمد دستغیب را محكوم كردند، ناگهان با حمله از پیش طراحی شده طرفداران وی مواجه شدند.

طرفداران دستغیب كه بر پشت بام مسجد مستقر شده بودند، بر سر مردم سنگ، آجر و کپسول آتش نشانی انداختند و همزمان عده ای اوباش نیز با چوب و چماق به ضرب و شتم معترضان پرداختند كه در جریان این هجوم، بیش از 10 نفر راهی بیمارستان شدند.

دی ماه سال گذشته جمعی از مردم شیراز در اعتراض به همراهی آشكار علی‌محمد دستغیب با جریان فتنه مسجد قبا را پلمب كردند. یكی از دلایل پلمب، نگهداری آلات ضرب و شتم و درگیری در مسجد عنوان شده بود. مسجد قبا دو هفته بعد فك پلمب شد.

عدم برخورد جدی مسئولان امنیتی و انتظامی شیراز با اظهارات تند و تحركات جدید علی‌محمد دستغیب و شاگردانش به‌عنوان یكی از دلایل رخداد امروز شیراز مطرح است.

دوستان در ادامه میتوانید لینك صفحاتی كه دوستان با جمع آوری عكس های از حمله شاگردان و مریدان مرجع خود خوانده شیراز علی محمد دستغیب رو كه با وحشی گری تمام به مردم عزادار و روزه دار انجام شده رو ببینید و انعكاس بدهید تا همگان از این غفلتی كه با سخنرانی های شیرین و خوش رنگ و لعاب این مرجع خود خوانده آنها را فرا گرفته بیدار شوند .

گزارش تصویری تهاجم مریدان علی محمد دستغیب به معترضین فتنه

اثبات سازماندهی چماقداران برای حمله با انتشار متن كامل سخنان دستغیب

انشاء الله