:: هو العلیم

 


 

با عرض سلام و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت مولای متقیان امیر مومنان امام علی ع خدمت تمامی دوستان خوبم .

امیدوارم از این شبهای پر فیض و بركت قدر كمال استفاده رو ببری و نزاری بدون بخشیده شدن گناها شب به صبح برسه و همه دوستان و اطرافیان و خلاصه خسیس بازی در نیاری ....همه مسلمونها رو .... از دعای خودت محروم نكنی و برا سلامتی و تعجیل در امر فرج مولامون امام زمان عج هم كم نزاری و تا میتونی دعا كنی .

 

شهادت مولای عدل و عدالت و شجاعت و ... خلاصه هر صفت خوب و بی نظیری كه فكرش رو می كنی سخت بوده و هست برا اسلام و شیعیان .... اما شد ... حالا از اون سخت تر موندن تو انتظاری هست كه شیطون با همه توانش میخواد تو رو از این انتظار خسته كنه و به راهی به غیر از اون راهی كه منتهی به انتظار اصلی و منتظر واقعی بودن هست بكشه ...

خلاصه عجب جهاد و جنگ و جبهه سخت و مشكلی است این جهاد اكبر ....

حالا یه درد سخت و طاقت فرسا هست كه از اینها خیلی بیشتر آدم رو عذاب میده ...

میدونی اون رو ما آدما و شیعیان مولا و مسلمونا و روزه دارا مرتكب میشیم !!!!! اون هم خون به دل امام زمان عج كردنه ؟؟ میگی چطور ؟

حتما تو خیابون و بیابون و كوچه و پس كوچه و شهر و روستا و آبادی و خرابه و شب و روز و وقت و بی وقت و... دیدین روزه داری ما آدمایی كه انتظار فرج مولا رو داریم ؟؟

یه نفر از جنس مونث میاد تو ایستگاه اتوبوس و یا كنار خیابون و ... این بنده خدا از نظر وضعیت ظاهری یه خورده با همه راحته و اصلا نمیدونه و یا شاید نمی خواد بدونه كه اسلام برا روابط بین زن و مرد ‘ دختر و پسر ‘ محرم و نا محرم و... یه محدودیت هایی داره و یا بهتر بگم یه قوانینی داره كه البته برا محافظت از اشخاص در برابر زیاده خواهی های اشخاص مریض دله !! خلاصه ایشون میاد با هزار عشوه و ناز تو این ماه رمضون و جلوی چشم روزه دارا ( البته مراقبت از خود برا همه اوقات هست ) شروع میكنه به شكستن این حریم ها ...

ما هم كه روزه داریم قناعت میكنیم به یه چند تایی استغفار ...

حالا سختیش اینجا هست كه ما چه راحت میگزریم از پیش این مسایل ولی امام زمان عج چه جوری میگزره از این مسایل ؟؟؟

ایشون میاد و به جای ما شروع میكنه به گریه و استغفار از درگاه خدا برا این گناه هایی كه ما مرتكب میشیم ؟؟ آخه این انصافه ؟؟گناه از ما استغفار از امام زمان عج ؟؟

 

 

دوستان یه كاری بكنیم امام زمان عج افتخار بكنه به شیعیانی مثل ما نه اینكه ...

یا حق

التماس دعای عاجل

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم